DSO
Karate Kyokushin
MNR

Wywiady

Andrzej Ugodziński: To będzie święto pływania

Posted by on wrz 23, 2015 in Główna, Inne sporty, Pływanie, Wywiady | 0 comments

Andrzej Ugodziński: To będzie święto pływania

W sobotę i niedzielę w Ciechanowie odbędzie się „Grand Prix Radka Kawęckiego”. – Chcemy zrobić w naszym mieście małe pływackie święto – powiedział Andrzej Ugodziński, prezes Klubu Pływackiego Ciechanów. (więcej…)

Dziewicki przed sezonem: Potrzeba cierpliwości

Posted by on sie 7, 2015 in Główna, Piłka nożna, Wywiady | 0 comments

Dziewicki przed sezonem: Potrzeba cierpliwości

– Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Ciechanowa. Robię to, co uwielbiam i daje mi wielką frajdę. Tym bardziej w otoczeniu takich ludzi, których tutaj poznałem. Myślę, że wspólnie możemy zrobić coś ciekawego – mówi trener Piotr Dziewicki na starcie nowego sezonu. W sobotę o godzinie 14:00, MKS Ciechanów zainauguruje rozgrywki czwartoligowe meczem wyjazdowym z Wkrą Bieżuń. (więcej…)

Dziewicki: Nie będę pracował na pół gwizdka

Posted by on lip 20, 2015 in Główna, Piłka nożna, Wywiady | 0 comments

Dziewicki: Nie będę pracował na pół gwizdka

– Jest to poziom amatorski, ale mimo wszystko chcemy, żeby ci ludzie liznęli profesjonalizmu od strony prowadzenia drużyny. Prezes chce to zmienić, ale też wspomóc proces szkoleniowy w akademii. To jest dla mnie bardzo ważne – nie ukrywa Piotr Dziewicki, nowy trener i koordynator grup młodzieżowych MKS Ciechanów. W poniedziałek poprowadzi pierwszy trening zielono-biało-czerwonych. (więcej…)

Prezes MKS: Warto było czekać

Posted by on lip 19, 2015 in Główna, Piłka nożna, Wywiady | 0 comments

Prezes MKS: Warto było czekać

– Pamiętajmy, że to jest praca społeczna, która daje ogromną satysfakcję. Trzeba ciężko pracować i poświęcić mnóstwo czasu. Akurat tak się złożyło, że funkcja prezesa przypadła mnie. Ja to sobie poczytuję jako zaszczyt. To duże słowo, ale coś w tym jest. To dla mnie ogromna radość, że mam możliwość spotykania tych ludzi na co dzień, zarówno seniorów, jak i juniorów, których jest naprawdę dużo – powiedział świeżo upieczony prezes MKS Ciechanów, Marek Łebkowski. Jedną z pierwszych decyzji nowego sternika był angaż w ciechanowskim klubie Piotra Dziewickiego, który w nadchodzącym sezonie poprowadzi drużynę seniorów. (więcej…)

Krzysztof Kosiński: Sport zawsze był moją pasją

Posted by on kwi 17, 2015 in Główna, Wywiady | 0 comments

Krzysztof Kosiński: Sport zawsze był moją pasją

– Są poważni partnerzy, którzy będą przekazywać pieniądze na rzecz ciechanowskiego sportu, ale potrzeba jeszcze troszeczkę czasu. Myślę, że takie umowy sponsorskie będą zawierane z ciechanowskimi klubami, i nie tylko będzie tak, że to miasto, rodzice czy osoby zaangażowane finansują sport. Warto też, żeby prywatni przedsiębiorcy, którzy funkcjonują lokalnie, ale też ci spoza miasta, zobaczyli i wsparli tych młodych ludzi, którzy chcą się poświęcać i w ten sposób spędzać wolny czas – mówi Krzysztof Kosiński, prezydent Ciechanowa. (więcej…)

Paweł Mazurkiewicz: Balansujemy nad przepaścią

Posted by on mar 19, 2015 in Główna, Piłka nożna, Wywiady | 0 comments

Paweł Mazurkiewicz: Balansujemy nad przepaścią

– Po mnie te porażki nie spływają, jak po niektórych piłkarzach. Nie jestem do końca zadowolony z przygotowań i z tego, jaka jest frekwencja treningowa. Ona czasami jest na poziomie dziesięciu lub jedenastu osób. Można sobie zaplanować pewne rzeczy, natomiast jeśli przed treningiem dostaję kilka smsów z informacją, że danego piłkarza na treningu nie będzie, to jest ciężko. Mam czasami wrażenie, że nie wszyscy dorośli do tego, żeby grać na poziomie czwartej ligi – mówi bez owijania w bawełnę trener MKS Ciechanów, Paweł Mazurkiewicz. (więcej…)

Chełmiński: Wiśnia w styczniu nie zakwitnie

Posted by on lut 13, 2015 in Główna, Piłka ręczna, Wywiady | 0 comments

Chełmiński: Wiśnia w styczniu nie zakwitnie

– Dostaliśmy taką propozycję, żeby spróbować od września przyszłego roku otworzyć w Ciechanowie akademię piłki ręcznej Artura Siódmiaka. Myślę, że jeżeli ktoś się interesuje szczypiorniakiem to zna te nazwisko. Jeśli się podejmiemy tego zadania, to będzie szansa, aby to wszystko szło wreszcie w dobrym kierunku – mówi Arkadiusz Chełmiński, były szkoleniowiec Juranda Ciechanów i obecny trener młodych szczypiornistów UKS Nike. (więcej…)

Gęsicki: Do selekcji zgłosiło się ok. 100 chętnych

Posted by on sty 17, 2015 in Główna, Inne sporty, Siatkówka, Wywiady | 0 comments

Gęsicki: Do selekcji zgłosiło się ok. 100 chętnych

– Tworzenie kilku sekcji w jednym klubie nie ma sensu. Powinno być tak, że jeden klub skupia się na siatkówce, drugi na piłce ręcznej, a jeszcze inny na piłce nożnej. Żeby każdy robił to do czego się najlepiej nadaje, bo inaczej będzie chaos – mówi Patryk Gęsicki, jeden z założycieli KS Zamek Ciechanów. (więcej…)

Paweł Mazurkiewicz: Wszystko jest do poprawy

Posted by on sty 13, 2015 in Główna, Piłka nożna, Wywiady | 0 comments

Paweł Mazurkiewicz: Wszystko jest do poprawy

– Powiedziałem w szatni, że to czy się utrzymamy, nie jest zależne tylko ode mnie. Dużo zależy od frekwencji treningowej, od zaangażowania i od dyscypliny w sensie trybu życia zawodników. Wiadomo, że jesteśmy amatorami, ale chciałbym żebyśmy później nie mieli do siebie wzajemnych pretensji – mówi otwarcie trener MKS Ciechanów, Paweł Mazurkiewicz na starcie przygotowań do rundy wiosennej. (więcej…)

Jeden na jeden, czyli Kosiński i Wardziński o sporcie

Posted by on lis 24, 2014 in Główna, Wywiady | 0 comments

Jeden na jeden, czyli Kosiński i Wardziński o sporcie

– Nie ma w Ciechanowie poważnego finansowania sportu. Miasto działa tak, jakby nie było zainteresowanie wsparciem dla uzdolnionej sportowo młodzieży – stwierdza kandydat na prezydenta, Krzysztof Kosiński. – Miasto ma wypracowany model wspierania całego sportu, w tym również młodzieżowego – odpowiada mu urzędujący od dwunastu lat, Waldemar Wardziński. Do drugiej tury wyborów pozostał niespełna tydzień. (więcej…)

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress