DSO
Karate Kyokushin
MNR
Wyniki Mistrzostw Ciechanowa w Taekwondo Olimpijskim

Wyniki Mistrzostw Ciechanowa w Taekwondo Olimpijskim

W minioną sobotę, 18 czerwca, odbyły się na hali MOSiR-u w Ciechanowie  Otwarte Mistrzostwa Ciechnowa Dzieci i Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Organizatorem zawodów było Miejskie Ognisko TKKF Promyk a patronat nad zawodami  objął Prezydent Miasta Ciechanów.   

W zawodach wystartowało 150 zawodników i zawodniczek ze szkół powiatu ciechanowskiego, sierpeckiego i płockiego.  Każdy uczestnik mógł wystartować w trzech konkurencjach, dwóch sprawnościowych i jednej technicznej.

Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych rocznikach zostali: Sandra Mieszkowska (SP Sońsk), Katarzyna Płoska (SP 6 Ciechanów),  Judyta Chełmińska (SP 3 Ciechanów), Julia Chodkowska (SP 3 Ciechanów), Nikodem Gorczyński (SP Sońsk ), Michał Kowalkowski ( SP 3 Ciechanów), Karol Łazarski ( Sierpc) i Rafał Płoski ( SP 6 Ciechanów )

Wyniki końcowe poszczególnych konkurencji:

Dolyo Chagi Dziewczynki Rocznik- 2005 i 2006

 

Mossakowska Oliwia 2006 K SP 3 Ciechanów 1
Chodkowska Julia 2005 K SP 3 Ciechanów 2
Cichminska Oliwia 2005 K SP 3 Ciechanów 3

 

Dolyo Chagi Dziewczynki Rocznik -2007

 

  Chełmińska Judyta 2007 K SP 3 Ciechanów 1
  Turalska Julia 2007 K Sierpc 2
  Wiśniewska Alicja 2007 K SP 3 Ciechanów 3

 

Dolyo Chagi Dziewczynki Rocznik -2008

 

Płoska Katarzyna 2008 K SP 6 Ciechanów 1
Misztal Nikola 2008 K Sierpc 2
Andrzejczyk Karolina 2008 K SP 3 Ciechanów 3

 

Dolyo Chagi Dziewczynki Rocznik- 2009 i młodsze

 

  Mieszkowska Sandra 2009 K SP Sońsk 1
  Siwińska Zofia 2010 K Sierpc 2
  Kozłowska Oliwia 2009 K SP 7 Ciechanów 3

 

Twio Ap Chagi Dziewczynki Rok 2005 i 2006

 

Chodkowska Julia 2005 K SP 3 Ciechanów 1
Mossakowska Alicja 2006 K SP 3 Ciechanów 2
Klasińska Aleksandra 2005 K Sierpc 3

 

Twio Ap Chagi Dziewczynki Rocznik – 2007

 

Chełmińska Judyta 2007 K SP 3 Ciechanów 1
Turalska Julia 2007 K Sierpc 2
Raszynska Julia 2007 K SP 3 Ciechanów 3

 

Twio Ap Chagi Dziewczynki Rocznik- 2008

 

  Płoska Katarzyna 2008 K SP 6 Ciechanów 1
  Misztal Nikola 2008 K Sierpc 2
  Andrzejczyk Karolina 2008 K SP 3 Ciechanów 3

 

Twio Ap Chagi Dziewczynki Rocznik- 2009 i młodsze

 

Mieszkowska Sandra 2009 K SP Sońsk 1
Kozłowska Oliwia 2009 K SP 7 Ciechanów 2
Siwińska Zofia 2010 K Sierpc 3

 

Poomsae Dziewczynki Rocznik- 2005 i 2006

 

Chodkowska Julia 2005 K SP 3 Ciechanów 1
Sokołowska Julia 2006 K SP Sonsk 2
Cichminska Oliwia 2005 K SP 3 Ciechanów 3

 

Poomsae Dziewczynki Rocznik- 2007

 

Raszynska Julia 2007 K SP 3 Ciechanów 1
Chełmińska Judyta 2007 K SP 3 Ciechanów 2
Zawadzka Hanna 2007 K SP 3 Ciechanów 3

 

Poomsae Dziewczynki Rocznik- 2008

 

Płoska Katarzyna 2008 K SP 6 Ciechanów 1
Andrzejczyk Karolina 2008 K SP 3 Ciechanów 2
Żmijewska Zosia 2008 K SP 3 Ciechanów 3

 

Poomsae Dziewczynki Rok 2009 i młodsze

 

Kozłowska Oliwia 2009 K SP 7 Ciechanów 1
Mieszkowska Sandra 2009 K SP Sońsk 2
Matowiecka Patrycja 2009 K SP 3 Ciechanów 3

 

Dolyo Chagi Chłopcy Rocznik- 2005

 

Lewandowski Gabriel 2005 M SP 5 Ciechanów 1
Kunda Michał 2005 M Sierpc 2
Płoski Rafał 2005 M SP 6 Ciechanów 3

 

Dolyo Chagi Chłopcy Rocznik- 2006 – 2007

 

Łazarski Karol 2006 M Sierpc 1
Chrzanowski Dominik 2006 M Sierpc 2
Lisowski Jakub 2007 M SP 7 Ciechanów 3

 

Dolyo Chagi Chłopcy Rocznik – 2008

 

Olewnik Dominik 2008 M Sierpc 1
Siwiński Adam 2008 M Sierpc 2
Pajewski Jakub 2008 M SP 3 Ciechanów 3

 

Dolyo Chagi Chłopcy Rocznik- 2009 i młodsi

 

Gorczyński Nikodem 2009 M SP Sońsk 1
Jóźwiak Jeremiasz 2009 M Sierpc 2
Osełka Kuba 2009 M Sierpc 3

 

Poomsae Chłopcy Rocznik- 2005

 

Płoski Rafał 2005 M SP 6 Ciechanów 1
Trętowski Adam 2005 M SP 3 Ciechanów 2
Pawłowski Bartosz 2005 M SP 3 Ciechanów 3

 

Poomsae Chłopcy Rocznik – 2006 – 2007

 

Lisowski Jakub 2007 M SP 7 Ciechanów 1
Rutkowski Jakub 2006 M Sierpc 2
Roszkowski Adrian 2006 M SP 6 Ciechanów 3

 

Poomsae Chłopcy Rocznik – 2008

 

Kowalkowski Michał 2008 M SP 3 Ciechanów 1
Mieszkowski Oskar 2008 M SP 3 Ciechanów 2
Pajewski Jakub 2008 M SP 3 Ciechanów 3

 

Poomsae Chłopcy Rocznik – 2009 i młodsi

 

Gorczyński Nikodem 2009 M SP Sońsk 1
Dobrosielski Mateusz 2009 M SP 3 Ciechanów 2
Salwa Filip 2009 M SP 3 Ciechanów 3

 

Twio Ap Chagi Chłopcy Rocznik – 2005

 

Pawłowski Bartosz 2005 M SP 3 Ciechanów 1
Butryn Krzysztof 2005 M SP 5 Ciechanów 2
Sobiesiak Kacper 2005 M SP 7 Ciechanów 3

 

Twio Ap Chagi Chłopcy Rocznik – 2006-2007

 

Chrzanowski Dominik 2006 M Sierpc 1
Łazarski Karol 2006 M Sierpc 2
Roszkowski Adrian 2006 M SP 6 Ciechanów 3

 

Twio Ap Chagi Chłopcy Rocznik- 2008

 

Kowalkowski Michał 2008 M SP 3 Ciechanów 1
Juszczyk Jan 2008 M Sierpc 2
Pajewski Jakub 2008 M SP 3 Ciechanów 3

 

Twio Ap Chagi Chłopcy Rocznik- 2009 i młodsi

 

Osełka Kuba 2009 M Sierpc 1
Dobrosielski Maciej 2009 M SP 3 Ciechanów 2
Chmieliński Szymon 2009 M SP 3 Ciechanów 3

 

Komentarze:

comments

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress