DSO
Karate Kyokushin
MNR
W Ciechanowie ruszyła bezpłatna nauka pływania

W Ciechanowie ruszyła bezpłatna nauka pływania

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca ciechanowian do pobierania bezpłatnych lekcji pływania. Zajęcia odbywają się na krytej pływalni.

Bezpłatna nauka pływania ruszyła 18 lipca. Zajęcia odbywać się będą codziennie od godz. 9:30. Zbiórka przy kasie na basenie. Więcej informacji pod nr tel. 601739979.

Przypominamy jednocześnie, że Prezydent Miasta Ciechanów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie fundują bezpłatne korzystanie w czasie wakacji z basenu odkrytego przy ul. Kraszewskiego (codziennie) oraz Krytej Pływalni przy ul. 17 Stycznia 60B (od poniedziałku do piątku) dla uczniów z ciechanowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy ukończyli rok szkolny 2015/2016 z „biało-czerwonym paskiem” na świadectwie.

Aby skorzystać z nagrody, uczniowie osobiście przedstawiają jednorazowo do wglądu w kasach biletowych oryginał świadectwa oraz aktualną legitymację szkolną. Po umieszczeniu na liście, warunkiem korzystania z nagrody będzie posiadanie każdorazowo przy wejściu na basen w czasie wakacji ważnej legitymacji szkolnej.

fot. MOSiR Ciechanów

Komentarze:

comments

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress