DSO
Karate Kyokushin
MNR
Ventus Zamek przegrał półfinałowy dwumecz z GOSiR-em

Ventus Zamek nie zdołał odrobić strat z pierwszego meczu i ponownie przegrał z GOSiR-em Mrozy 1:3. Teraz ciechanowian czeka walka o trzecie miejsce.

Rewanżowe starcie w półfinale fazy play-off IV ligi rozegrano w niedzielny wieczór. Podopieczni Bartłomieja Zdrojewskiego, mimo porażki przed własną publicznością, jechali na mecz pełni nadziei na odwrócenie losów dwumeczu. Niestety już pierwsze dwa sety przesądziły o tym, że to siatkarze z Mrozów wywalczą awans do trzeciej ligi.

Gospodarze wyszli na parkiet bardzo zmotywowani i wygrali dwie kolejne partie 25:18 i 25:14. Kiedy awans mieli już w kieszeni, do głosu dopuścili ciechanowian. Ventus Zamek wygrał trzeci set 25:21 a w czwartym dzielnie walczył o doprowadzenie o tie-breaku. Niestety ciechanowianie przegrali tego seta na przewagi 30:28 i cały mecz 3:1.

Teraz Ventus Zamek Ciechanów zagra w meczach o trzecie miejsce. O terminach poinformujemy Was wkrótce.