DSO
Karate Kyokushin
MNR
Ventus Zamek Ciechanów walczył do końca. Nie zagra jednak w trzeciej lidze

Mimo ambitnej postawy siatkarze z Ciechanowa nie zdołali odrobić strat z pierwszego spotkania i przegrali dwumecz z Virtusem Wiskitki. Swój premierowy sezon w IV lidze zakończyli na czwartej pozycji.

W walce o trzecią lokatę, która może dać awans do wyższej klasy, Ventus Zamek mierzył się w Virtusem Wiskitki. Pierwsze spotkanie w Wiskitkach zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3:0 i przewagą 17 „małych” punktów. Taki rezultat sprawił, że przed rewanżem tylko najwięksi optymiści wierzyli, że podopieczni Bartłomieja Zdrojewskiego zdołają odrobić straty.

Pierwsze dwa sety starcia w Ciechanowie udowodniły, że jest to jednak możliwe. Ventus Zamek wygrał je kolejno 25:20 i 25:15. Niestety kluczowa okazała się trzecia partia – goście zwyciężyli 25:22 i zapewnili sobie wygraną w dwumeczu. To nie podłamało jednak ciechanowian, którzy do końca walczyli o honor i zwyciężyli w czwartym secie 25:21 i całym meczu 3:1.

Ventus Zamek Ciechanów zakończył tym samym sezon na czwartej pozycji.