DSO
Karate Kyokushin
MNR
Ventus Zamek Ciechanów górą w pierwszym meczu ćwierćfinałowym

Zwycięstwem 3:1 siatkarzy z Ciechanowa zakończył się pierwszy pojedynek ćwierćfinałów fazy play off mazowieckiej czwartej ligi. Ventus Zamek pokonał przed własną publicznością Olimpijczyka Mszczonów.

Mecz, mimo że ostatecznie dość pewnie wygrany przez podopiecznych Bartłomieja Zdrojewskiego, wcale nie był łatwą przeprawą dla gospodarzy. Aż dwa z trzech zwycięskich setów wygrali bowiem na przewagi. W pierwszym secie, który był preludium do wielkich emocji, Ventus wygrał 28:26. Druga partia to już bezpieczna przewaga gospodarzy i wygrana 25:21. W trzecim secie obudzili się goście, którzy wygrali 25:23. Mnóstwo emocji przyniósł też czwarty i jak się okazało ostatni set, który na swoją korzyść rozstrzygnęli ciechanowianie wygrywając 27:25 i w całym spotkaniu 3:1.

Rewanż zostanie rozegrany już w najbliższy piątek 8 kwietnia w Mszczonowie.