MNR

Sporty walki

Wyniki Mistrzostw Ciechanowa w Taekwondo Olimpijskim

Posted by on cze 21, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

W minioną sobotę, 18 czerwca, odbyły się na hali MOSiR-u w Ciechanowie  Otwarte Mistrzostwa Ciechnowa Dzieci i Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Organizatorem zawodów było Miejskie Ognisko TKKF Promyk a patronat nad zawodami  objął Prezydent Miasta Ciechanów.

(więcej…)

Przed nami Mistrzostwa Ciechanowa w taekwondo

Posted by on cze 17, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

W sobotę (18 czerwca) odbędą się Otwarte Mistrzostwa Ciechanowa Dzieci w Taekwondo Olimpijskim.

(więcej…)

Złote medale zawodników Matsogi Ciechanów

Posted by on cze 15, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

Dwa złote, 4 srebrne i 4 brązowe medale przywieźli z XXIX Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Taekwon-do ITF zawodnicy LKS Matsogi Ciechanów. Podobnie jak w latach ubiegłych, również tegoroczne Mistrzostwa Polski okazały się bardzo udane dla ciechanowskiego klubu, którego zawodnicy zdobyli w sumie 10 medali, co pozwoliło na zajęcie czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej klubów.

(więcej…)

Karatecy z medalami Mistrzostw Europy!

Posted by on cze 3, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

Dwa medale wywalczyli zawodnicy Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin w rozegranych w Warnie 30. Wagowych Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin.

(więcej…)

Ciechanowianie medalistami Mistrzostw Polski Juniorów w taekwondo

Posted by on maj 31, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

Jeden złoty i dwa brązowe medale wywalczyli zawodnicy TKKF Promyk Ciechanów w rozegranych w Swarzędzu Mistrzostwach Polski Juniorów w taekwondo olimpijskim.

(więcej…)

Dwa medale Promyka w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych

Posted by on maj 23, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

Alicja Laskowska i Maciej Stryjek wywalczyli medale dla TKKF Promyk Ciechanów podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w taekwondo.

(więcej…)

Matsogi Ciechanów walczyło na Dolnym Śląsku

Posted by on maj 20, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

Tym razem młodzi reprezentanci LKS Matsogi Ciechanów walczyli o medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie, w prestiżowej federacji Taekwon-do ITF. Najlepiej z Ciechanowian wypadła Karolina Martynowycz, która w walkach do 42 kg zdobyła brązowy medal. Karolina w decydującym o medalu pojedynku pokonała po emocjonującej walce Annę Pentz z Taewo Warszawa.

(więcej…)

Matsogi Ciechanów z medalami Mistrzostw Europy!

Posted by on maj 17, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

W fińskim Tampere odbyły się XXXI Mistrzostwa Europy Seniorów w Taekwon-Do ITF. W Mistrzostwach wzięło udział 495 seniorów i juniorów reprezentujących łącznie 27 państw. Polska Reprezentacja zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej zdobywając 56 medali, w tym 21 złotych, 18 srebrnych oraz 17 brązowych W 62 osobowym składzie Reprezentacji Polski znalazła się „exportowa” czwórka zawodników z ciechanowskiego klubu Taekwon-do ITF LKS MATSOGI Ciechanów: Ilona Omiecińska (27 l. III dan), Piotr i Paweł Szwejkowscy (33 l. IV dan) oraz Andrzej Reduch (33 l. III dan).
(więcej…)

Alicja Laskowska brązową medalistką Pucharu Świata w Hamburgu

Posted by on maj 2, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

Pod koniec kwietnia w Hamburgu odbył się kolejny turniej Taekwondo Olimpijskiego, zaliczany do rankingu Pucharu Świata „German Open”. Do turnieju zakwalifikowały się dwie zawodniczki Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie : kadetka Alicja Laskowska i juniorka Łucja Oleszczuk.

(więcej…)

Sześć medali ciechanowian w zawodach Pucharu Polski

Posted by on kwi 15, 2016 in Główna, Sztuki walki | 0 comments

Trzynastu zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie wystartowało w ostatni weekend w Bydgoszczy, gdzie została rozegrana kolejna runda Pucharu Polski w Taekwondo olimpijskim. Łącznie nasi zawodnicy wywalczyli 6 medali.