MNR

Sporty motorowe

Lotto Baja Poland: Piotr Serbista na podium

Posted by on wrz 2, 2015 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

W ostatni weekend sierpnia odbył się największy w Polsce rajd – Lotto Baja Poland. Impreza w Szczecinie przyciągnęła największe światowe gwiazdy w rajdach terenowych. Na starcie nie zabrakło Piotra Serbista, który rywalizował w piątej rundzie Pucharu Polski w Rajdach Baja. (więcej…)

Rajdy samochodowe: Załoga z Ciechanowa najlepsza

Posted by on sie 17, 2015 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

Rewelacyjny występ odnotowali Igor Bartołd i Paweł Wiśniewski w Mogul Rally Zelezne Hory 2015 w Czechach. Załoga UTR Rally Team z Ciechanowa zwyciężyła w klasie A3, a w klasyfikacji generalnej zajęła 11. miejsce na 120 załóg startujących w rajdzie. (więcej…)

Rajdy samochodowe: Bartołd znowu na trasie

Posted by on sie 13, 2015 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

W najbliższą sobotę (tj. 15 sierpnia), Igor Bartołd wraz z pilotem Pawłem Wiśniewskim z zespołu UTR Rally Team, wystartują w Rajdzie Mogul Zelazne Hory. Jest to V eliminacja Czesko – Morawskiego Rajdowego Pucharu 2015. (więcej…)

Quady: Serbista czwarty w Stalowej Woli

Posted by on maj 5, 2015 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

W miniony weekend w okolicach Stalowej Woli odbyła się druga runda Pucharu Polski w Rajdach Baja. Na quadzie Yamaha Raptor 700 ścigał się Piotr Serbista. Ciechanowski kierowca zakończył Baja Carpathia na czwartym miejscu. (więcej…)

Quady: Piotr Serbista nie zwalnia tempa

Posted by on kwi 30, 2015 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

Kolejny rajd z udziałem Piotra Serbista odbędzie się w długi weekend majowy. Ciechanowianin pojedzie w Baja Carpathia. Trasa wyścigu została wyznaczona w okolicach Stalowej Woli. Będzie to już szósta edycja tej imprezy. (więcej…)

Rajdy samochodowe: Pech Igora Bartołda

Posted by on kwi 28, 2015 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

W dniach 24 – 25 kwietnia odbyła się w Czechach I Runda Rajdowego Pucharu Czech i Moraw 2015, czyli Rally Horovice. W imprezie tej, podobnie jak rok temu, wziął udział ciechanowski kierowca rajdowy Igor Bartołd, lider UTR Rally Team. Cały cykl składa się z ośmiu rund, z których jedna ma być rozegrana na terenie Polski, prawdopodobnie we wrześniu. (więcej…)

Quady: Serbista lepiej niż przed rokiem

Posted by on kwi 14, 2015 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

Piotr Serbista pierwszy wyścig w ramach kolejnej edycji Pucharu Polski w Rajdach Baja ma już za sobą. Ciechanowianin zakończył Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski na czwartym miejscu w klasyfikacji Quad. (więcej…)

Quady: Piotr Serbista zaczyna sezon

Posted by on kwi 8, 2015 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

Piotr Serbista wystartuje w 1. rundzie Pucharu Polski w Rajdach Baja. Przed rokiem, w tym samym rajdzie, ciechanowianin zajął wysokie piąte miejsce w klasie Quad. (więcej…)

Sporty motorowe: Serbista wyróżniony przez PZM

Posted by on gru 2, 2014 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

W minioną sobotę w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu sportu motocyklowego. W gronie wyróżnionych zawodników znalazł się ciechanowianin Piotr Serbista. (więcej…)

Quady: Wielki sukces ciechanowianina!

Posted by on wrz 16, 2014 in Główna, Sporty motorowe | 0 comments

Piotr Serbista zdobył tytuł drugiego wicemistrza Europy w rajdach Baja Q2! Ciechanowianin nie wystartował w ostatniej rundzie mistrzowskiej, która odbyła się w Portugalii, ale liczba zdobytych punktów w poprzednich rajdach, okazała się wystarczająca do tego, aby stanąć na drugim stopniu podium. (więcej…)