Rugby: Młodzi reprezentanci trenują w Ciechanowie

Posted by on lut 9, 2015 in Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

Od piątku w Ciechanowie trwa zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 18 w rugby. To nie pierwszy raz, kiedy ta reprezentacja korzysta z ciechanowskiej bazy sportowej. Podobne zgrupowanie odbyło się na przełomie lipca i sierpnia ubiegłego roku. (więcej…)

Rugby: Ciechan znowu drugi, tym razem na Śląsku

Posted by on wrz 16, 2014 in Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

W sobotę rugbyści z Ciechanowa brali udział w XIII Międzynarodowym Pucharze Śląska. Do walki na boisku oprócz ciechanowian stanęły cztery drużyny: Juvenia Kraków, Koliber Sosnowiec, Rugby Club Częstochowa oraz Orkan Sochaczew. (więcej…)

Rugby: Ciechan drugi, w finale lepszy Grudziądz

Posted by on wrz 11, 2014 in Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

KS Ciechan zajął drugie miejsce w II Turnieju Seniorów w rugby 7. Lepsza od gospodarzy okazała się tylko drużyna z Grudziądza, która w meczu finałowym pokonała ciechanowian 10:0. (więcej…)

KS Ciechan i Szymon Kołecki stawia na lekkoatletykę!

Posted by on wrz 10, 2014 in Ciężary, Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

W środowe przedpołudnie w restauracji Da Grasso w Ciechanowie odbyła się konferencja prasowa KS Ciechan i Szymon Kołecki. Wziął w niej udział dwukrotny srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich oraz Marek Jakubiak, prezes BRJ. (więcej…)

Rugby: Cztery siódemki zagrają w Ciechanowie!

Posted by on wrz 4, 2014 in Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki zaprasza na turniej rugby 7, który w sobotę odbędzie się na stadionie MOSiR w Ciechanowie. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 11:00. (więcej…)

Rugby: Reprezentacja Polski trenuje w Ciechanowie!

Posted by on sie 1, 2014 in Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

Od piątku na letnim zgrupowaniu w Ciechanowie przebywa reprezentacja Polski do lat 18 w rugby. Treningi odbywają się dwa razy dziennie na stadionie MOSiR. (więcej…)

Trener rugbystów: Na awans jest jeszcze za wcześnie

Posted by on maj 21, 2014 in Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki był bardzo bliski awansu do finałów Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 7. Ciechanowianie w turnieju półfinałowym zajęli szóste miejsce. Dalej awansowało pięć drużyn. – Dla nas, jako zespołu tak naprawdę początkującego, udział w tych zawodach był z jednej strony wyzwaniem, ale i możliwością zdobycia doświadczenia – mówi Łukasz Gąsiorowski. (więcej…)

Rugby 7: Juniorzy z Ciechanowa blisko finałów MP

Posted by on maj 18, 2014 in Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

Niewiele zabrakło, aby KS Ciechan i Szymon Kołecki awansował do finałów Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 7. Zespół, którego trenerem jest Łukasz Gąsiorowski zajął szóste miejsce w turnieju półfinałowym. Przepustkę do finału uzyskało pięć pierwszych ekip. (więcej…)

Rugby 7: KS Ciechan zagra w półfinałach MP Juniorów

Posted by on maj 17, 2014 in Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

W niedzielę (18 maja) Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki będzie reprezentował nasze miasto w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 7. W 9-osobowym składzie ciechanowskiego zespołu są zawodnicy z roczników 1995, 1996 i 1997. (więcej…)

Rugby 7: Posnania górą, Ciechan ostatni

Posted by on maj 2, 2014 in Główna, Inne sporty, Rugby | 0 comments

W czwartek w Ciechanowie rozegrano I Turniej Rubgy 7 Juniorów. W zawodach wystąpiło razem sześć drużyn: KS Ciechan, Posnania Poznań, Szarża Grudziądz, Legia Warszawa oraz dwa zespoły Orkana Sochaczew. (więcej…)