DSO
Karate Kyokushin
MNR
Rugby 7: Juniorzy z Ciechanowa blisko finałów MP

Rugby 7: Juniorzy z Ciechanowa blisko finałów MP

Niewiele zabrakło, aby KS Ciechan i Szymon Kołecki awansował do finałów Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 7. Zespół, którego trenerem jest Łukasz Gąsiorowski zajął szóste miejsce w turnieju półfinałowym. Przepustkę do finału uzyskało pięć pierwszych ekip.

Przed rozpoczęciem zawodów okazało się, że do Sochaczewa nie przyjedzie Juvenia Kraków, dlatego organizatorzy dokonali niewielkich zmian w grupach. Ciechanowianie walczyli z Budowlanymi Lublin, Budowlanymi Łódź i Legią Warszawa. Rugbyści KS Ciechan zwycięsko wyszli z pojedynku z tymi ostatnimi i w meczu o piąte miejsce zmierzyli się z Czarnymi Bytom. Niestety bez powodzenia.

W całym turnieju triumfował zespół z Łodzi. Oprócz niego finalistami tegorocznych MP zostali Orkan Sochaczew, Skra Warszawa i wcześniej wspomniane reprezentacje Lublina i Bytomia. Do tego grona dołączą trzy najlepsze drużyny turnieju w Gdyni.

WYNIKI

Lublin – Legia 33:0, Łódź – KS Ciechan 50:0, Orkan – Skra 26:7, Lublin – KS Ciechan 29:0, Łódź – Legia 50:0, Czarni – Skra 0:27, Lublin – Łódź 0:40, Legia – KS Ciechan 5:7, Orkan – Czarni 35:0.

Mecz o 5. miejsce

Czarni – KS Ciechan 17:0

Mecz o 3. miejsce

Skra – Lublin 17:0

Mecz o 1. miejsce

Łódź – Orkan 43:0

DSC_2304

źródło: inf. własna

foto: Kuba Chrostowski

Komentarze:

comments

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress