DSO
Karate Kyokushin
MNR
MKS zremisował z Mławianką. Lemanek uratował punkt dla ciechanowian (skrót video)

Rzutem na taśmę piłkarze MKS-u Ciechanów uratowali remis w starciu z Mławianką. Bramkę na wagę punktu zdobył niezawodny Dominik Lemanek.

Trener Piotr Dziewicki posłał na boisko tę samą jedenastkę, która kilka dni wcześniej rozgromiła Podlasie. Pierwsza połowa pokazała, że szkoleniowiec nie pomylił się. MKS schodził bowiem na przerwę z prowadzeniem 1:0, dzięki trafieniu Macieja Rogalskiego. Niestety w drugiej połowie do głosu doszli gospodarze, którzy wyprowadzili dwa ciosy: w 56 minucie wyrównał Masiak, a dziewięć minut później Mławiankę na prowadzenie wyprowadził Tomczak. Kiedy wydawało się, że wynik spotkania nie ulegnie zmianie, zielono-biało-czerwoni wywalczyli już w doliczonym czasie gry rzut wolny z okolic pola karnego. Do piłki podszedł Lemanek i precyzyjnym uderzeniem skierował ją do siatki.

Teraz MKS czeka kolejna ciężka przeprawa. W najbliższą sobotę (27 sierpnia) o godzinie 17:00 podejmą na swoim stadionie Mazovię Mińsk Mazowiecki.