DSO
Karate Kyokushin
MNR
MKS rozbił Podlasie. W środę zagra derby z Mławianką

Drugie zwycięstwo w sezonie odniósł MKS Ciechanów. W ostatniej kolejce rozbił na swoim terenie Podlasie Sokołów Podlaski.

Ostatnia drużyna w stawce nie sprawiła ciechanowianom większych kłopotów. Piłkarze Piotra Dziewickiego od początku posiadali zdecydowaną przewagę i tylko kwestią czasu było zdobycie przez nich bramki. W pierwszych 45 minutach zdołali trzykrotnie pokonać bramkarza rywali. Na listę strzelców wpisali się Podsiadlik, Olszewski i Rogalski. Po przerwie MKS dołożył kolejne trzy trafienia i ostatecznie odprawił przyjezdnych z bagażem sześciu goli. W drugiej części meczu do siatki trafili Lemanek, Matusiak i Żylski.

Po czterech kolejkach MKS ma na swoim koncie 7 punktów, czyli dokładnie tyle samo co najbliższy rywal ciechanowian, czyli Mławianka. Derby północnego Mazowsza rozegrane zostaną już w środę (24 sierpnia) o godzinie 17:00 w Mławie.