DSO
Karate Kyokushin
MNR
MKS przegrał w pierwszym sparingu (skrót wideo)

Od porażki rozpoczęli serię meczów sparingowych zawodnicy MKS-u Ciechanów. W sobotę ulegli na swoim stadionie Ursusowi Warszawa.

Mecz z zespołem ze stolicy był dla trenera Piotra Dziewickiego okazją do przetestowania kilku zawodników, którzy w najbliższym czasie mogą wzmocnić drużynę. Pierwsze minuty na murawie w nowych barwach spędził także Łukasz Nawotczyński.

Mimo że Ursus występuje w III lidze, to długimi fragmentami ciechanowianie dzielnie stawiali im czoła. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie, kiedy to warszawianie zdobyli trzy gole, nie tracąc żadnego.

Kolejny sparing MKS rozegra w sobotę 23 lipca o godzinie 11:00 w Ciechanowie. Rywalem będzie Sona Nowe Miasto.

MKS Ciechanów – Ursus Warszawa 0:3 (0:0)

Bramki: Muszyński(x2), Pikus.

MKS: Kokosiński – Radulski, Sosnowski, Podsiadlik, Olszewski K. – Nawotczyński – zawodnik testowany, Lemanek, Mroczek – Kruczyk, zawodnik testowany.

Po przerwie zagrali: Olszewski R., Matusiak R., Paradowski, Bonisławski, Kwasiborski, Załęski, Ładziński, Włodarski, Kwiatkowski, Dołęgowski, Kowalski, Matusiak Michał.