DSO
Karate Kyokushin
MNR
Mazovia MTB Marathon w niedzielę w Ciechanowie

Mazovia MTB Marathon w niedzielę w Ciechanowie

W najbliższą niedzielę (12 czerwca) Ciechanów będzie gospodarzem zawodów Mazovia MTB Marathon. To największy cykl maratonów rowerowych MTB w Polsce, którego organizatorem jest były zawodowy kolarz Cezary Zamana. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Ciechanowa.

Start i meta będą na błoniach zamkowych. Uczestnicy będą rywalizować na czterech dystansach: Hobby (8 km), Fit (32 km), Mega (52 km) i Giga (83 km). Dla najmłodszych zaplanowany jest wyścig MiniMini+ Mazovia. Na starcie o godz. 12.00 pojawi się znana dzieciom z ekranów telewizyjnych rybka MiniMini. W ramach wyścigu odbędzie się specjalna klasyfikacja mieszkańców Ciechanowa. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec miasta w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć. Prócz wyścigów zorganizowane zostaną atrakcje, zabawy i konkursy.

Na wyścig będzie można się zarejestrować w biurze zawodów w sobotę w godz. 14.00-17.00 oraz w niedzielę od godz. 8.00 do 11.30. Start na dystansie Hobby zaplanowany jest na godz. 10.20, start na pozostałych trzech dłuższych dystansach na godz. 11.30. Regulamin, informacje o trasach, płatnościach i wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.mazoviamtb.pl

źródło: Urząd Miasta

Komentarze:

comments

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress