DSO
Karate Kyokushin
MNR
KS Ciechan i Szymon Kołecki stawia na lekkoatletykę!

KS Ciechan i Szymon Kołecki stawia na lekkoatletykę!

W środowe przedpołudnie w restauracji Da Grasso w Ciechanowie odbyła się konferencja prasowa KS Ciechan i Szymon Kołecki. Wziął w niej udział dwukrotny srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich oraz Marek Jakubiak, prezes BRJ.

W trakcie spotkania z dziennikarzami zaprezentowano sprawozdanie z działalności klubu za rok 2013, a także przedstawiono plan działań do końca 2014 roku. Jeszcze we wrześniu swoją działalność rozpocznie sekcja lekkiej atletyki.

– Analizując sportową mapę Ciechanowa oraz historię sportu w naszym mieście, zarząd klubu w porozumieniu z panem Markiem Jakubiakiem, prezesem BRJ sp. z o.o., które są naszym sponsorem generalnym, doszedł do wniosku, że dla klubu, ale mamy nadzieję, że i dla miasta oraz jego mieszkańców, jest to najlepszy moment na reaktywację lekkiej atletyki w Ciechanowie. Jestem przekonany, że rozwój klubu, a co najważniejsze szkolonej w nim młodzieży będzie przebiegał bez zakłóceń i już w 2015 roku będziemy się cieszyć z sukcesów naszych wychowanków – napisał Kołecki w liście skierowanym do mediów.

KS Ciechan i Szymon Kołecki będzie ponadto organizatorem Międzyszkolnego Turnieju Wieloboju Sportowego, który już za tydzień odbędzie się w Hali Widowiskowo – Sportowej w Ciechanowie, zaś 24 października w Galerii Fitness po raz czwarty będą miały miejsce otwarte zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Do końca roku zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów oraz rugby wezmą udział w kilku imprezach sportowych.

Warto dodać, że klub podpisał już drugą umowę z BRJ, która będzie obowiązywała do kwietnia 2016 roku. Tylko i wyłącznie dzięki wsparciu finansowemu tej firmy, klub mógł funkcjonować w poprzednich latach.

źródło: inf. prasowa

foto: Łukasz Gąsiorowski

Komentarze:

comments

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress