DSO
Karate Kyokushin
MNR
Kruczyk i Cichowski dali trzy punkty MKS-owi (skrót wideo)

Dopiero w samej końcówce piłkarze MKS-u rozstrzygnęli losy spotkania z Mazovią Mińsk Mazowiecki. dzięki trafieniom Kruczyka i Cichowskiego ciechanowianie odnieśli trzecie zwycięstwo w tym sezonie.

Po pierwszej dość bezbarwnej połowie, w drugich 45 minutach MKS wziął się solidnie do pracy i już pięć minut po wznowieniu gry mógł wyjść na prowadzenie. Wywalczonego jednak przez Mateusza Matusiaka (grał tego dnia z opaską kapitana) rzutu karnego nie potrafił wykorzystać Dominik Lemanek, który posłał piłkę obok bramki. W dalszej części spotkania MKS zmarnował kolejne dwie doskonałe okazje, tym razem za sprawą nieskuteczności Kamila Żylskiego. W końcu w 86 minucie piłka wpadła do siatki przyjezdnych, a skierował ją tam Marcin Kruczyk, któy kilka minut wcześniej pojawił się na placu gry. Już w doliczonym czasie gry drugiego gola dla gospodarzy dołożył po szybkiej kontrze Konrad Cichowski.

Po 6 kolejce MKS plasuje się w tabeli na piątym miejscu, z jedenastoma punktami na koncie. Teraz ciechanowianie zmierzą się w wyjazdowym starciu z Tęczą Łyse. Mecz odbędzie się w środę o godzinie 15:00 w Ostrołęce.

MKS Ciechanów – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0 (0:0)

Bramki: 86′ Kruczyk, 90′ Cichowski.

MKS: Brudnicki – Litun, Podsiadlik, Nawotczyński, Martin – Barankiewicz, Lemanek, Mroczek, Matusiak, Rogalski (78′ Cichowski) – Żylski (72′ Kruczyk).