DSO
Karate Kyokushin
MNR
Koszykówka: Pierwsza porażka MOSiR Ciechanów

Każda zwycięska seria ma swój kres. W sobotę przekonali się o tym koszykarze MOSiR Ciechanów, którzy przegrali w wyjazdowym meczu z Pultovią Pułtusk 49:79. Była to pierwsza porażka ciechanowian w rozgrywkach Regionalnej Ligi Koszykówki.

Tylko w pierwszej kwarcie, która zakończyła się remisem, ciechanowianie nawiązali walkę z rywalem. Pozostałe trzy zdecydowanie wygrali gospodarze. W ekipie z Ciechanowa najskuteczniejszy był Artur Dobrzyński z dwunastoma punktami. Jedno oczko mniej do dorobku gości dołożył Łukasz Komorowski.

W czwartej kwarcie groźnego urazu kolana doznał Adam Konwerski. Ta kontuzja najpewniej wyeliminuje tego zawodnika z gry do końca sezonu. Ciechanowianom pozostały jeszcze do rozegrania mecze z OSiR Basket Serock i Kontrą Przasnysz.

źródło: palk.p2a.pl