DSO
Karate Kyokushin
MNR
Koszykówka: MOSiR z problemami, ale zwycięski

Szóste zwycięstwo z rzędu w Regionalnej Lidze Koszykówki odniósł w sobotni wieczór MOSiR Ciechanów. Do triumfu nad Pultovią Pułtusk poprowadził ciechanowian Artur Dobrzyński, zdobywca piętnastu punktów.

Koszykarze z Ciechanowa musieli się jednak solidnie napocić, aby wydrzeć zwycięstwo przyjezdnym. Dość powiedzieć, że po trzech kwartach Pultovia prowadziła 47:39.

Ostatnia kwarta to jednak popis gry gospodarzy. Ciechanowianie szybko doprowadzili do wyrównania, a w końcówce zachowali więcej zimnej krwi i to oni ostatecznie wygrali 58:56.

Oprócz najlepiej rzucającego Dobrzyńskiego, należy również odnotować niezłą dyspozycję Rafała Korzybskiego (12 pkt.) i Pawła Woźniaka (10 pkt.). Rewanż już w najbliższą sobotę w Pułtusku.

źródło: palk.p2a.pl