DSO
Karate Kyokushin
MNR
Kolarze z Ciechanowa rozpoczęli sezon

Kolarze z Ciechanowa rozpoczęli sezon

MTB w Otwocku i Legionowie, czyli pierwsze przepalenie płuc zawodników T4B Bike Team z Ciechanowa. W pierwszy weekend wystartowali w dwóch wyścigach.

Pierwszym miejscem na weryfikację przygotowań do sezonu okazał się podwarszawski Otwock, gdzie miała miejsce w sobotę 2 kwietnia inauguracja Lotto Poland Bike. Na starcie stawiło się 1100 zawodników i poziom jaki reprezentowała czołówka kolarzy był naprawdę wysoki. Do pokonania organizator przygotował dwa dystanse max 59km i mini 29km. Trasa była perfekcyjnie przygotowana pod ściganie się MTB, trudna technicznie, interwałowa, non stop trzymała w siodle i ani na chwile nie można było odpuścić. W Otwocku na trasie najlepszy spośród 12 osobowego składu był: Sławek Sokolnicki (12 miejsce kategorii wiekowej i 55 w open), Kraśniewski Piotr (25 miejsce w kat wiekowej i 59 w open).

Dla tych, którym sobota to za mało, w niedzielę odbyła się inauguracja drugiej dużej imprezy kolarskiej na Mazowszu a mianowicie Mazovii MTB Maraton. Miejscem pierwszego startu było Legionowo i doskonale znana już ciechanowskim kolarzom trasa płaska i szybka. Tu także frekwencja nie zawiodła i na wszystkich czterech dystansach wystartowało w sumie 1200 osób. Najlepszy wynik w drużynie T4B Bike Team wykręcili: Marcin Lange (11 miejsce w kategorii wiekowej, 36 open) i Paweł Słupek (26 miejsce w kat. wiekowej i 74 open) na dystansie mega 49km a na dystansie fit liczącym 26km Martin Fedor (18 w kat. wiekowej i 59 w open) i Sławek Sokolnicki (9 w kat wiekowej i 55 w open).

Następne starty T4B Bike Team już 17 kwietnia w Józefowie.

Komentarze:

comments

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress