MNR

Ciężary

Porażka Mazovii w drugiej rundzie Ekstraklasy

Posted by on wrz 6, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Niespodziewana porażka sztangistów Mazovii Ciechanów drugiej rundzie Ekstraklasy Drużynowych Mistrzostw Polski. Ciechanowianie musieli uznać wyższość zawodników Impulsu Warszawa.

(więcej…)

Zawodniczka Mazovii triumfuje w Turnieju Nadziei Olimpijskich

Posted by on lip 20, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Aleksandra Pepłowska z Mazovii Ciechanów zwyciężyła w klasyfikacji indywidualnej Turnieju Nadziei Olimpijskich Grupy Wyszehradzkiej w podnoszeniu ciężarów, który został rozegrany w Zamościu.

(więcej…)

Zawodnik Mazovii Ciechanów zwycięzcą międzynarodowego turnieju

Posted by on cze 30, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Patryk Bęben z Mazovii Ciechanów zwyciężył 22. Międzynarodowym Turnieju im. E. Bryzka w Siedlcach. W zawodach wystartowali ciężarowcy z Polski, Łotwy, Finalndii, Francji, Białorusi i Litwy.

(więcej…)

Milena Rutkowska triumfuje w mistrzostwach Mazowsza

Posted by on cze 7, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Milena Rutkowska z CLKS Mazovii Ciechanów zwyciężyła w mistrzostwach województwa mazowieckiego juniorek i juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. Mazovia triumfowała również w klasyfikacji drużynowej.

(więcej…)

Mazovia Ciechanów górą w pierwszej rundzie DMP

Posted by on cze 1, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Zawodnicy Mazovii Ciechanów od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w Drużynowych Mistrzostwach Polski. W pierwszej rundzie ciężarowcy znad Łydyni okazali się lepsi od Startu Grudziądz.

(więcej…)

Krzysztof Klicki dziewiąty w ME

Posted by on kwi 19, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Krzysztof Klicki z Mazovii Ciechanów zajął dziewiąte miejsce podczas Mistrzostw Europy. W norweskim Forde w kategorii superciężkiej uzyskał łączny wynik 400 kg.

(więcej…)

Jarosław Samoraj poza podium Mistrzostw Europy

Posted by on kwi 18, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Jarosław Samoraj zajął piąte miejsce w kat. 105 kg podczas Mistrzostw Europy w norweskim Forde. Zwyciężył Łotysz Arturs Plesnieks.

(więcej…)

Zawodnicy Mazovii Ciechanów powalczą na ME w podnoszeniu ciężarów

Posted by on kwi 8, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Dwóch zawodników Mazovii Ciechanów znalazło się w kadrze Polski na Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów. Te będą odbywały się w dniach od 10 do 16 kwietnia w norweskim Forde.

(więcej…)

Krzysztof Klicki walczył w zawodach Pucharu Polski

Posted by on kwi 6, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Krzysztof Klicki z Mazovii Ciechanów zajął szóste miejsce w rozegranych w Opolu zawodach o Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów. Zwyciężył Tomasz Zieliński.

(więcej…)

Jarosław Samoraj triumfuje w Kazaniu!

Posted by on kwi 1, 2016 in Ciężary, Główna | 0 comments

Jarosław Samoraj z Mazovii Ciechanów zajął pierwsze miejsce w 6. Turnieju o Puchar Prezydenta Federacji Rosyjskiej w Kazaniu. Sztangista znad Łydyni triumfował w kategorii do 105 kg.